Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

ups..馃挊

Cze艣膰 !

Ups…postanowi艂am zrobi膰 troszk臋 zamieszania, a zarazem niespodziank臋 dla Dawida. 馃帀

Ostatni post by艂 bardzo kontrowersyjny, sama nie wiedzia艂am czy Dawid powinien go wstawi膰. Min臋艂o troch臋 czasu i uwa偶am, 偶e by艂a to jednak dobra decyzja. Jestem bardzo mile zaskoczona jak pozytywnie wi臋kszo艣膰 z Was na niego zareagowa艂a. Nie umiecie sobie wyobrazi膰 jak trudne by艂o dla Dawida opublikowanie poprzedniego posta, natomiast w momencie, gdy zacz膮艂 dostawa膰 od Was zwrotne wiadomo艣ci nie znika艂 mu u艣miech z twarzy.

Ka偶dy z Was my艣li o Nim zupe艂nie co艣 innego, ale uwierzcie mi, nikt nie zna Go tak jak ja i z r臋k膮 na sercu mog臋 Wam powiedzie膰, 偶e ma On niesamowicie dobre serce. ( i za to Go kocham 馃構 )


Pozna艂am Dawida kilka lat temu, od samego pocz膮tku ufali艣my sobie i pomagali艣my wzajemnie. Zawsze chce dla Niego jak najlepiej i nigdy nie pozwoli艂abym na to, aby m贸g艂 poczu膰, 偶e nie mo偶e na mnie liczy膰. Jest dla mnie jak prywatny Anio艂 Str贸偶 i tak samo ja dla Niego. 馃懠


Nie zauwa偶ycie tego je艣li Go nie znacie, ale jest to romantyk jakich ma艂o. Za ka偶dym razem, gdy opowiadam swoim przyjaci贸艂kom o niespodziankach, kt贸re dla mnie robi, s艂uchaj膮 mnie z zaciekawieniem, a czasami nawet z niedowierzaniem. 

Dawid potrafi mnie zadziwi膰 za ka偶dym razem. Odnosz臋 wra偶enie, 偶e Jego pomys艂y nigdy si臋 nie ko艅cz膮, a wyobra藕nia nie zna granic. Trudno by艂oby mi opowiedzie膰 Wam o wszystkich, poniewa偶 musia艂abym wtedy wyda膰 chyba ksi膮偶k臋. 馃構

Dawid stawia sobie dobro innych ponad swoje i to czyni Go w艂a艣nie tak wyj膮tkowym. 馃挀


Ka偶dy z nas spotyka w swoim 偶yciu osob臋, kt贸ra sprawia, 偶e problemy nie maj膮 znaczenia, a 偶ycie staje si臋 pi臋kniejsze… osob臋, kt贸ra bez wzgl臋du na wszystko zawsze umie poprawi膰 humor.

Dla mnie kim艣 takim jest w艂a艣nie On. 


Wzloty i upadki towarzysz膮 ka偶demu i tak samo by艂o z nami. Mimo przeciwno艣ciom losu i problemom jakie napotkali艣my na naszej drodze umieli艣my to przetrwa膰 i wspieramy si臋 mimo wszystko.

Jestem osob膮, kt贸ra lubi wyzwania i zawsze chce pom贸c, dlatego mimo tego jak potoczy艂o si臋 偶ycie Dawida i jaki wp艂yw mia艂o to na mnie, stara艂am si臋 wyci膮gn膮膰 Go z tego co z艂e, aby wr贸ci艂 do dawnego siebie. Nie podda艂am si臋, a efekt ko艅cowy, kt贸rym by艂y s艂owa: " Zn贸w jestem szcz臋艣liwy " s膮 dla mnie najwi臋ksz膮 nagrod膮. 


Ko艅cz膮c ju偶 moje wtargni臋cie…
呕ycz臋 Wam, aby ka偶dy z Was znalaz艂 w swoim 偶yciu osob臋, kt贸ra sprawi, 偶e ka偶dy dzie艅 staje si臋 lepszy, a Wasza mi艂o艣膰 b臋dzie bezwarunkowa i przetrwa wszystko.


buziaki
Marianna 馃拫 
 xx





PS 
My艣l臋, 偶e Dawid si臋 do Was nied艂ugo odezwie 馃槆

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Future ?

Witajcie ! Przysz艂o艣膰 ? Jedna wielka niewiadoma… Nikt z Nas nie wie jak potoczy si臋 jego 偶ycie. Z jednej strony mo偶emy si臋 tego ba膰, natomiast z drugiej, mo偶emy by膰 tego ciekawi. Dok艂adnie ! Wi臋kszo艣膰 z Nas jest ciekawa 艣wiata. Prawda ? Uwa偶amy, 偶e w艂a艣nie tak jest. Ka偶dy ma w pewnym momencie swojego 偶ycia taki czas, w kt贸rym musi podj膮膰 decyzj臋 "co dalej" ? W艂a艣nie wtedy zaczyna si臋 my艣lenie o przysz艂o艣ci. Zastanawiamy si臋 jaki kierunek wybra膰 w liceum lub na studiach… czy mamy kierowa膰 si臋 swoimi marzeniami ? Mo偶e jednak lepiej skupi膰 si臋 na tym, po jakim kierunku znajdziemy lepsz膮 prac臋 ? W dzisiejszych czasach lud藕mi rz膮dzi ciekawo艣膰 艣wiata, kt贸ra wbrew pozorom jest dobra, poniewa偶 w wielu sytuacjach mo偶e nam ona pom贸c. Zmierzamy do tego,偶e w艂a艣ciwie kto w m艂odym wieku wie co b臋dzie robi膰 na 100 procent w swoim przysz艂ym 偶yciu. Musimy by膰 przygotowani na ka偶d膮 sytuacj臋. Ka偶dy id膮c przez 偶ycie ma swoj膮 okre艣lon膮 drog臋, niekt贸rzy po prostu maj膮 j膮 lepiej sprecyzowan膮...

4 Czerwiec 2016

Cze艣膰 wszystkim, przepraszam za d艂u偶sz膮 nieobecno艣膰 ale mia艂em wiele problem贸w i musia艂em si臋 skupi膰 na ich rozwi膮zaniu... W艂a艣nie jestem w domu, wczoraj przyjecha艂em. Droga mi si臋 d艂u偶y艂a, poniewa偶 藕le si臋 czu艂em i by艂em bardzo zm臋czony... Wiele my艣la艂em w drodze a mog艂em sobie na to pozwoli膰 bo sam siedzia艂em w przedziale. Moim g艂贸wnym powodem przyjazdu do Rybnika s膮 urodziny, kt贸re mam za par臋 dni :) Mimo tego, 偶e nie mam dzi艣 urodzin to rodzina zrobi艂a mi mi艂膮 niespodziank臋 i wszyscy przyjechali. Dzieci nie dawa艂y mi spokoju i od razu musia艂em wr贸ci膰 kilka lat wstecz i pobawi膰 si臋 zabawkami. Wieczorem poszed艂em na miasto z przyjaci贸艂mi by艂o naprawd臋 fajnie zobaczy膰 znajomych z podstaw贸wki, wr贸ci膰 do czas贸w gdy grali艣my w pi艂k臋 czy w chowanego. Takie osoby po kilku dobrych latach s膮 ca艂kiem inni, zmiana wygl膮du, charakteru a najbardziej g艂osu. Najwa偶niejsze jest to, 偶e 偶aden z nas nie zapomnia艂 ile kto dla siebie znaczy艂 kilka lat temu i dalej mogli艣my usi膮艣膰 razem przy stole i p...

Live for the moment!

Obudzi艂em si臋 w niedziele rano i pomy艣la艂em, aby zrobi膰 niespodziank臋 mojej dziewczynie.Pojecha艂em do Poznania bo wiedzia艂em, 偶e b臋dzie tam na zakupach.Chcia艂em j膮 zaskoczy膰, dlatego o moim przyje藕dzie dowiedzia艂a si臋 dopiero po tym jak ju偶 by艂em na miejscu, spotkali艣my si臋 w City Center. Poszli艣my na zakupy i po kilku godzinach chodzenia po sklepach kupili艣my Full Cap'a w Vans'ie, odwiedzili艣my tak偶e Bershke, Housa, Croppa, H&M i wiele innych sklep贸w. Postanowili艣my wykorzysta膰 okazj臋 i poszli艣my na sesje. Nasze lenistwo nie pozwoli艂o na d艂u偶sz膮 wycieczk臋 po  mie艣cie, dlatego zdj臋cia zosta艂y zrobione niedaleko jednego z bocznych wej艣膰 do City Center. Bluza - Cropp Koszulka - House Spodnie - Bershka  Buty - New Balance  Zegarek - Timex - Apart Miejsce zdj臋膰: City Center  ~Dawid~